Buna ziua, am tot încercat sa înregistrez azi un salalriat si pana am plecat la 6 nu a mers cum procedez in asa situație? Mulțumesc
Bună ziua!
Au fost probleme cu aplicația REGES Online la nivel național.
Buna ziua, am tot încercat sa înregistrez azi un salalriat si pana am plecat la 6 nu a mers cum procedez in asa situație? Mulțumesc
Bună ziua!
Au fost probleme cu aplicația REGES Online la nivel național.